Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cogolin - informace o obci

Vesnice Cogolin se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jiho-východě Francie. Cogolin je známý výrobou koberců a dýmek. Port Cogolin se nachází 7 km od Saint Tropez, 6 km od Cogolin Village, 11 km západně od Nice.

Port Cogolin nabízí veškeré služby, jsou zde obchody, restaurace a potraviny. Les Marines de Cogolin je malá sousední námořnická obec. Les Marines de Cogolin je oblíbená pro svou polohu, možnost plachtění a jiné vodní sportovní aktivity.

V okolí Cogolin je široká nabídka vodních i jiných sportovních aktivit. Okolí obce je vhodné pro výlety na kolech i horských kolech. Nedaleko Cogolin je zábavní park, který jistě rádi navštíví hlavně děti. Asi 2 km od Port Cogolin je také písečná pláž a možnost hrát tenis.

Jen 0,5 km od Port Cogolin se můžete věnovat minigolfu. V Domaine de Beauvallon-Grimaud (6 km od Port Cogolin) je golfové hřiště s 18 jamkami, 4 km od Port Cogolin (v Grimaud) je možné vyzkoušet rajtování.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie