Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Mandrier - informace o městě

Malé město St Mandrier najdeme na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. St Mandrier se nachází v centru poloostrova, 9 km jiho-východně od La Seyne sur Mer a 15 km jižně od Toulon. Toto příjemné letovisko se hodí pro letní dovolenou.

St Mandrier nabízí řadu pamětihodností, které stojí za vidění. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. V St Mandrier se mohou návštěvníci mimo jiné věnovat řadě sportovních aktivit, zejména vodním sportům. Mezi aktivity, kterým se turisté zde mohou věnovat, patří potápění, plachtění a kánoe. St Mandrier se hodí mimo jiné také pro rybaření. Návštěvníci zde mohou využít sportovní přístav.

Zajímavost

Na písčité šíji, spojující La Seyne Sur Mer s mysem St Mandrier, byl ve 20. letech minulého století vystavěn resort Tamaris. V roce 1952 dostal architekt Fernand Pouillon za úkol válkou zničený resort zrekonstruovat – rozhodl se vytvořit elegantní, příjemný komplex pro návštěvníky, s důrazem na pěší zóny. Na začátku 21. století tu byl vytvořen park o rozloze 7,5ha – stavba je považována za jednu z nejdůležitějších v oblasti Provence Alps – Cote d´Azur.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie