Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Les Sablettes - informace o letovisku

Letovisko Les Sablettes se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Les Sablettes leží jihovýchodně od La Seyne sur Mer, 10 km od Toulon. V Les Sablettes se mohou návštěvníci věnovat řadě sportovních i kulturních aktivit. Les Sablettes je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

V Les Sablettes jsou k dispozici veškeré služby v místě, je zde muzeum, kino a řada pamětihodností. V Les Sablettes se mohou návštěvníci věnovat mimo jiné potápění, plachtění a kánoím. Mezi další sporty, které lze v Les Sablettes provozovat patří tenis a rybaření. Pozoruhodný je krajinný park Parc Paysager des Sablettes.

Tipy na výlety

Les Sablettes je vhodným výchozím bodem pro výlety do okolí. Z Les Sablettes se pořádají také výlety návštěvníků na moře. Například významný námořní přístav Toulon ležící v hlubokém přírodním přístavu je vzdálen pouhých 10 km. Jeho nábřeží Quai de Stalingrad, přestavěné po válce, dnes lemují rušné obchody a kavárny. Směrem na sever se rozkládá staré město, malebné bludiště starobylých budov, včetně katedrály z 11. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie