Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Auriol - informace o letovisku

Auriol je útulné město na vyvýšeném místě s necelými 10 tisíci obyvateli, které se nachází na Azurovém pobřeží. Je vzdáleno asi 24 km od Saint Maximin a pouhých 31 km od Marseille. Azurové pobřeží je asi nejvyhlášenější rekreační lokalitou celé Francie. Azurové pobřeží nabízí rozlehlé písčité i oblázkové pláže, tradiční francouzskou kuchyni a nepřeberné možnosti pro výlety do okolí. V rámci své návštěvy Azurového pobřeží můžete zavítat i do legendárních měst Nice, Cannes či St. Tropez.

Azurové pobřeží je nazývána část francouzského pobřeží mezi Francouzskou riviérou (u italských hranic) a Provence. Na pobřeží najdete prakticky jednu pláž za druhou. Je jen na vás, zda dáváte přednost oblázkové nebo písečné, velké či malé utajené pláži v zátoce s azurově modrým mořem.

V regionu Azurové pobřeží se bude líbit všem milovníkům slunce, pláží a koupání. Na své si zde však přijdou i všichni milovníci kultury. Tato oblast se vyznačuje rušným a bohatým kulturním životem. V mnoha městech mohou turisté trávit svůj volný čas na diskotékách, v nočních klubech či na nejrůznějších večerních zábavách. Azurové pobřeží nabízí návštěvníků také krásnou přírodu, ve které se snoubí mořské pobřeží a zeleň. Vede zde mnoho turistických a cyklistických cest.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie