Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ales

Ales

Město Ales je středisko na jihovýchodě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Město se nachází 28 km od St Jean du Gard, 47 km od Nîmes. Moře je od Ales vzdálené 75 km, zato okolí Ales nabízí řadu příležitostí pro výlety, zejména pro pěší turistiku.

Pozoruhodná je návštěva dolu La Mine témion nebo výlety parní lokomotivou v Cevennen. Za návštěvu stojí také unikátní bambusová zahrada v Anduze (13 km od Ales), či národní park Cevennen (45 km od Ales). V létě je možnost rajtování (13 km od Ales).

Tipy na výlety
Mnoho turistů přijíždí do jižní Francie do prázdninových letovisek v departementu Languedoc-Roussillon. Do oblasti Languedoc-Roussillion láká návštěvníky především strategická poloha tohoto místa. Languedoc – Rousillon se totiž nachází na území mezi mořem a horami.

Navštívíte-li Languedoc-Rousillion, můžete tak zkombinovat příjemný pobyt s koupáním v moři s celou řadou výletů do hor (Pyreneje). Na své si tu tedy přijdou jak milovníci letní relaxace u moře, tak i vysokohorské turistiky či cykloturistiky. Velkým lákadlem je i blízkost věhlasné francouzské oblasti Provence.

Rovina v oblasti Languedoc-Roussillon je intenzivně obdělávána – daří se zde zejména rozmanitým druhům ovoce a obzvláště pak vínu, které se stoupající kvalitou získává na významu. Ve slaných vodách lagun při pobřeží se pěstují korýši.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie