Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ribaute

Ribaute

Ribaute je malá vesnice nacházející se v regionu Languedoc - Roussillion, na jiho-východě Francie. Vesnička Ribaute s 229 obyvateli se nachází 39 km západně od Narbonne, 47 km jiho-východně od Carcassone, 15 km jiho-západně od Lézignan-Corbieres. K Ribaute je ideální dopravní spojení díky dálnici Narbonne-Carcassonne.

Ribaute je ideálním místem pro dovolenou těch, kteří mají rádi pěší turistiku a cykloturistiku, jelikož v jejím bezprostředním okolí se nachází mnoho turistických stezek a cest pro túry na horském kole. Přímo v místě je k dispozici půjčovna horských kol. Pobyt v Ribaute uvítají určitě milovníci rybaření.

Tipy na výlety
Ribaute je vhodným místem pro výlety například do Carcassonne a Narbonne.

Carcassonne
Město vzniklo před více než 2 tisíci lety a jehož současný půdorys byl vytvořen v 13. století, se řadí k nejúžasnějším památkám dochovaným z období středověku. V současné době se řadí na Seznam světového dědictví UNESCO. Nejmohutnější opevnění v Evropě zvané “Cité” tvoří dva prstence hradeb, přičemž na vnějším naleznete 14 věsží a na vnitřním 24. Nejcennějšími klenoty těchto hradeb jsou brána Porte Narbonnaise a hrad Château Comtal, v jehož útrobách se ukrývá muzeum opevnění. V Cité na návštěvníci čekají krásné starobylé domy a hlavně bazilika St. Nazaire, někdejší katedrála oplývající sochami a mozaikovými okny.

Narbonne
Někdejší metropole narbonnské Galie a následně sídlo vizigótských králů a arcibiskupské město odhaluje svým návštěvníkům nefalšovanou podobu středomořského městečka, vinařského centra a dopravní křižovatky. Místní muzea ukrývají vzácné kousky, zejména římské malby. K příjemným vycházkám lákají stinné bulváry, kanál nebo břehy řeky Robine.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie