Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ribaute

Ribaute

Ribaute je malá vesnice nacházející se v regionu Languedoc - Roussillion, na jiho-východě Francie. Vesnička Ribaute s 229 obyvateli se nachází 39 km západně od Narbonne, 47 km jiho-východně od Carcassone, 15 km jiho-západně od Lézignan-Corbieres. K Ribaute je ideální dopravní spojení díky dálnici Narbonne-Carcassonne.

Ribaute je ideálním místem pro dovolenou těch, kteří mají rádi pěší turistiku a cykloturistiku, jelikož v jejím bezprostředním okolí se nachází mnoho turistických stezek a cest pro túry na horském kole. Přímo v místě je k dispozici půjčovna horských kol. Pobyt v Ribaute uvítají určitě milovníci rybaření.

Tipy na výlety
Ribaute je vhodným místem pro výlety například do Carcassonne a Narbonne.

Carcassonne
Město vzniklo před více než 2 tisíci lety a jehož současný půdorys byl vytvořen v 13. století, se řadí k nejúžasnějším památkám dochovaným z období středověku. V současné době se řadí na Seznam světového dědictví UNESCO. Nejmohutnější opevnění v Evropě zvané “Cité” tvoří dva prstence hradeb, přičemž na vnějším naleznete 14 věsží a na vnitřním 24. Nejcennějšími klenoty těchto hradeb jsou brána Porte Narbonnaise a hrad Château Comtal, v jehož útrobách se ukrývá muzeum opevnění. V Cité na návštěvníci čekají krásné starobylé domy a hlavně bazilika St. Nazaire, někdejší katedrála oplývající sochami a mozaikovými okny.

Narbonne
Někdejší metropole narbonnské Galie a následně sídlo vizigótských králů a arcibiskupské město odhaluje svým návštěvníkům nefalšovanou podobu středomořského městečka, vinařského centra a dopravní křižovatky. Místní muzea ukrývají vzácné kousky, zejména římské malby. K příjemným vycházkám lákají stinné bulváry, kanál nebo břehy řeky Robine.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie