Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Cyprien

Saint Cyprien

Několik kilometrů od španělských hranic, nedaleko Perpignanu a majestátních Pyrenejí, na břehu tyrkysového moře najdete menší rekreační středisko Saint Cyprien. Letovisko je situováno v jiho-východním cípu Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Saint Cyprien leží přímo u moře a nabízí veškeré kulturní, sportovní i rekreační zázemí. Kromě moře je zde možnost koupání i v krytém bazénu.

Toto dobře vybavené letovisko je vyhledáváno zejména rodinami a sportovními nadšenci, neboť může nabídnout široké spektrum využití volného času (golfové hřiště, minigolf, sportovní komplex se 23 tenisovými kurty a 4 sály na squash). Písečné pláže lákají k procházkám a k provozování vodních sportů (plachtění, vodní lyže apod.) nebo rybaření. Dětem se určitě bude líbit návštěva vodního parku.

Kombinace hor a moře uspokojí i nejnáročnější cestovatele – výlety do Pyrenejí po dobře značených turistických cestách, na kole, autem, „výlety pod mořskou hladinu“, vyjížďky na moře či do Španělska. Směsice venkovské a přímořské atmosféry určitě přispěje k pohodovému odpočinku na dovolené.

Tipy na výlety
Languedoc-Roussillon se rozprostírá na území táhnoucím se od španělských hranic až po deltu Rhony. Turisty určitě nadchnou jeho dlouhé písečné pláže i divoké laguny, které se staly domovem plameňáků. Téměř 300 slunečných dnů v roce přitahuje návštěvníky ze všech koutů světa, kteří obdivují krásy přírody, historické památky a starobylá města i malebné vesničky, jakými jsou Montpellier, Nimmes, Carcassone, most „pont du Gard“. Za krásou přírody se vypravte do přírodního parku Haut Languedoc a Cévennes, kde jsou výborné podmínky pro pěší turistiku.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie