Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Argelés sur Mer

Argelés sur Mer

Argelés sur Mer se nachází v jihovýchodním cípu Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Je to známé letovisko přímo u moře, které najdete na úpatí hory (8 km od Collioure, 15 km od Banyuls, 20 km od Perpignan). Argelés sur Mer leží v krásném prostředí pouhých 26 kilometrů od španělských hranic. Je to letovisko, kde si každý najde to své.

Starobylé a temperamentní katalánské letovisko je vybudováno kolem kostelů a muzea. Argelés sur Mer nabízí bohaté kulturní možnosti. Mezi kulturní aktivity v Argelés sur Mer patří diskotéka, kasino, folklórní večery, koncerty, večerní zábavy, kino a místní pamětihodnosti. Mimo jiné je zde velmi oblíbené wellness-centrum.

V Argelés sur Mer je k dispozici půjčovna horských kol, dětské hřistě, školka pro děti a zábavní park Argeles aventure. Pro děti je vynikající návštěva místního aquaparku a zábavního parku.  Argelés sur Mer je situováno přímo u moře a má krásnou písečnou pláž. V létě ji návštěvníci jistě ocení včetně služeb aquaparku Canyoning park či sportovního přístavu. V Argelés sur Mer se můžete věnovat vodním i jiným sportům - potápění, plachtění, vodnímu lyžování, tenisu, minigolfu, rajtování, rybaření, turistice či túrám na horském kole.

Tipy na výlety
Argelés sur Mer je obklopeno krásnou přírodou. Husté borové lesy lemují celé pobřeží Vermeille. Mezi mořem a horami, na úpatí Alberes, jsou pro tuto oblast typické vesnice, které si zachovaly katalánskou kulturu a tradici a nabízejí poznání historie.

Languedoc-Roussillon, je stejně okouzlující jako Provence či Azurové pobřeží, jenom se tím tolik nechlubí. Krajinu pod zasněženými vrcholky Pyrenejí tvoří vinice a provoněné porosty polokeřů a tymiánu, rybářské vesnice a malebné laguny. Ve středisku Camargue se nachází přírodní území s volně žijícími koňmi. Nachází se zde také bohaté dědictví římské a románské architektury. Ve Španělskem ovlivněném Roussillonu se ještě běžně používá katalánština.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie