Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Grande Motte

Le Grande Motte

Městečko La Grande Motte, které vyrostlo v poušti vody, písku a lagun, je nejzelenější lokalitou celého pobřeží s mnoha ubytovacími kapacitami a zábavními centry, ve kterých se hraje golf a provozují se v nich nejrůznější vodní sporty. Letovisko Le Grande Motte se nachází v regionu Languedoc – Roussillion.

Le Grande Motte je známé také díky konání býčích zápasů. Jsou zde k dispozici veškeré služby v místě. Je zde diskotéka, kasino, wellness-centrum a thalassoterapie. Le Grande Motte je známé svou rezidencí ve formě pyramidy. Pro obec je typické množství zeleně. V Le Grande Motte můžete hrát tenis, golf (golfové hřiště s 42 jamkami) či minigolf. Je zde také půjčovna kol a horských kol. V Le Grande Motte je také dětské hřiště.

Letovisko leží přímo u moře, návštěvníkům poskytuje 8 km dlouhou písečnou pláž a ideální podmínky pro rekreační dovolenou celé rodiny. V Le Grande Motte se návštěvníci mohou věnovat řadě vodních ale i jiných sportů. Le Grande Motte nabízí také možnost koupání v bazénu či v aquaparku Le Grand Bleu. Je zde také sportovní přístav. V Le Grande Motte se můžete věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) či vodnímu lyžování.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie