Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Grande Motte

Le Grande Motte

Městečko La Grande Motte, které vyrostlo v poušti vody, písku a lagun, je nejzelenější lokalitou celého pobřeží s mnoha ubytovacími kapacitami a zábavními centry, ve kterých se hraje golf a provozují se v nich nejrůznější vodní sporty. Letovisko Le Grande Motte se nachází v regionu Languedoc – Roussillion.

Le Grande Motte je známé také díky konání býčích zápasů. Jsou zde k dispozici veškeré služby v místě. Je zde diskotéka, kasino, wellness-centrum a thalassoterapie. Le Grande Motte je známé svou rezidencí ve formě pyramidy. Pro obec je typické množství zeleně. V Le Grande Motte můžete hrát tenis, golf (golfové hřiště s 42 jamkami) či minigolf. Je zde také půjčovna kol a horských kol. V Le Grande Motte je také dětské hřiště.

Letovisko leží přímo u moře, návštěvníkům poskytuje 8 km dlouhou písečnou pláž a ideální podmínky pro rekreační dovolenou celé rodiny. V Le Grande Motte se návštěvníci mohou věnovat řadě vodních ale i jiných sportů. Le Grande Motte nabízí také možnost koupání v bazénu či v aquaparku Le Grand Bleu. Je zde také sportovní přístav. V Le Grande Motte se můžete věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) či vodnímu lyžování.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie