Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ste Marie Plage

Ste Marie Plage

Letovisko Ste Marie Plage se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Vesnice i letovisko leží přímo u moře ve vzdálenosti pouhých 13 km od Perpignanu – ekonomické a kulturní metropole Roussillonu. Ste Marie Plage je vhodné pro rodinnou rekreaci.

Návštěvníci Ste Marie Plage zajisté ocení písečnou pláž. Sportovní nadšenci se zde mohou věnovat hraní golfu na hřišti s 18 jamkami, minigolfu nebo rajtování. V obci jsou k dispozici veškeré služby včetně obchodů s potravinami, boutique, pošty, restaurací a barů. Ste Marie Plage nabízí také různé kulturně - společenské aktivity, jako jsou folklórní večery zábavy apod.

Tipy na výlety
Stará města jako Séte, Agde nebo Perpignan byla v sedmdesátých letech rozšířena na rekreační centra a byla k nim zřízena početná, moderní rekreační sídliště. Všechna tvoří společně širokou nabídku zábavních a sportovních možností. Nejznámějším územím Languedoc je Camargue, chráněné přírodní území s volně žijícími koňmi. Ve vnitrozemí jsou početné pozoruhodné staré osady.

Perpignan se rozprostírá v srdci zemědělské nížiny pouhých 11 km od mořského pobřeží. Památky věhlasné katalánské minulosti a tradice tohoto města ohlašují nedaleké Španělsko. Co určitě při návštěvě tohoto města nevynechat je Palác mallorských králů (13. století), katedrála sv. Jana s reliéfem v katalánském barokním stylu, měšťanské domy a křížovou chodbu s hřbitovem Campo Santo z 14. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie