Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Barcares

Le Barcares

Přístav Le Barcares (Východní Pyreneje) leží v regionu Languedoc - Roussillion. Letovisko je vzdáleno asi 25 km od Perpignan a 45 km od Narbonne. Španělská hranice je vzdálena přibližně 50 km. Skutečné jezerní městečko Barcarés staví na odiv 8 kilometrovou písečnou pláž mezi mořem a jezerem Leucate-Salses.

Toto slané jezero o rozloze 7 tisíc hektarů lemované turistickými komplex bylo vybudováno uměle. Přístav připraví všem jachtařům tradiční a vřelé uvítání a každá loď zde nalezne krátkodobé místo ke kotvení.

Letovisko Le Barcares je rájem pro milovníky koupání a surfaře, nabízí 8 km dlouhou písčitou pláž. Le Barcares nabízí řadu sportovních možností, je vhodným střediskem pro klidnou rodinnou rekreaci i pro dynamickou dovolenou.

Tipy na výlety
Na pobřeží Languedoc-Roussillonu se nalézá 21 jachtařských přístavů s 22 tisíci místy ke kotvení. Languedoc-Roussillon je od oblasti Camargue po pobřeží Vermeille oblíbenou destinací jachtařů, kteří tu celoročně naleznou širokou nabídku oblíbených vodních aktivit, jako jsou rodinné a sportovní regaty, tematické festivaly, zastávky jachtařské Tour de France, Trofej Clairefontaine a samozřejmě přípravu na Americký pohár v zálivu Aigues Mortes. Languedocké pobřeží nabízí pestrou škálu aktivit – od plachetnic, funboardu, motorových vodních sportů až po vodní lyže, rybaření, potápění nebo vyhlídkové plavby na moři.

Andorra je malinký státeček, který žije z turistiky. Výletníky láká na velmi přijatelné ceny zejména cigaret, alkoholu a elektronik. Místní totiž neplatí žádné přímé daně a DPH je ve výši pouhých 4 %.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie