Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Pierre Sur Mer

St Pierre Sur Mer

Město St Pierre Sur Mer leží v regionu Languedoc - Roussillion. Malé letovisko s 800 obyvateli leží přímo u moře a je vzdáleno 82 km od Perpignan, 168 km od Toulouse a 90 km od města Montpellier. Pouhých 21 km vzdálené město Narbonne bude pro své pamětihodnosti jistě vyhledáváno milovníky historie.

Pierre Sur Mer nabízí velké množství historických památek a přírodních krás. Návštěvníci jistě v St Pierre Sur Mer ocení písečnou pláž a možnost koupání ve vyhřívaném bazénu. Okolí letoviska nabízí řadu sportovních příležitostí. Rodiny s dětmi jistě ocení Pony-klub pro děti na Domaine de l´Oustalet.

Tipy na výlety
Jen 8 km od městečka objevíte ulice staré obce Fleury d'Aude a Domaine de l'Oustalet v Clape Massiv. Přibližně 17 km dále leží malebný přístav Les Cabanes de Fleury.

Toto místo je známé propastí Couffre de l'Oeil Doux a svým nádherným přírodním bohatstvím. Olivový mlýn a společnost l'Oulibo, která olej vyrábí v Bizes-Minervois, je návštěvníky vyhledávané místo oblasti Olive Lucque. Zde se dozvíte vše o olivovníku a jeho plodech.

Narbonne je někdejší metropole narbonnské Galie a následně sídlo vizigótských králů a arcibiskupské město a významný přístav. Dnes město prosperuje díky vinařským oblastem v okolí. Historické centrum protíná Canal de la Robine, který dělí město na dvě části. Zde se tyčí opevněný arcibiskupský palác (Pallais des Archevêques) postavený ve 13. – 14. století. V sousedství stojí nedokončená gotická katedrála. Ta se pyšní svou nádhernou křížovou chodbou, barevnými vitrážemi ze 14. století a krásnými tapisériemi. Místní muzea ukrývají vzácné kousky, zejména římské malby. K příjemným vycházkám lákají stinné bulváry, kanál nebo břehy řeky Robine.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie