Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bagnols sur Ceze

Bagnols sur Ceze

Město Bagnols sur Ceze leží na jiho-východě Francie a je součástí regionu Lanquedoc - Roussillion. Obec se nachází asi 30 km od Avignonu, 33 km od Orange, 50 km od Nîmes. Bagnols sur Ceze je ideálním místem pro lidi, kteří jsou sportovně založeni. Na své si v Bagnols sur Ceze přijdou zejména ti, kteří mají rádi vodu a řeky. Bagnols sur Ceze je vhodné také pro milovníky pěší turistiky, jízdy na horském kole a lezectví.

Bagnols sur Ceze je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí ve Francii vyzkoušet kánoe či veslování. Řeka Ceze k tomu přímo vyzývá. V letních měsících se v řece můžete také krásně koupat. V Bagnols sur Ceze je také možnost se věnovat rajtování. V okolí Bagnols sur Ceze vede řada turistických cest a tras vhodných pro výlety na horském kole.

Tip pro lezce
Seynes, které ohromí již v okamžiku, kdy se zjeví, na horizontu jeho nepřehlédnutelná silueta v podobě dlouhého pásu stěn, je výborným cílem pro začátečníky tak i pro dobré lezce. Seynes naleznete na mapě asi 12 kilometrů východně od města Ales. Dostanete se sem nejlépe, když dálnici A7 (Autoroute de Solei) opustíte v Bollene a pokračujete na druhou stranu na Point Saint Esprit odtud na Bagnols sur Ceze a v něm se vydáte po D6 na Ales. Skály jsou otočeny na jih, a proto je zde lezení možné již brzy z jara. Určitě i v slunných zimních dnech. Často již v březnu bývá přes poledne příliš horko. Lezení v letních měsících je téměř nemožné.

Tipy na výlety
Mezi Pyrenejemi a ústím řeky Rhony je oblast Languedoc-Roussillon podél 2 km dlouhého pobřeží s dlouhými písečnými plážemi. Stará města jako Séte, Agde nebo Perpignan byla v sedmdesátých letech rozšířena na rekreační centra a byla k nim zřízena početná, moderní rekreační střediska. Všechna tvoří společně širokou nabídku zábavních a sportovních možností. Nejznámějším územím Languedoc je Camargue, chráněné přírodní území s volně žijícími koňmi. Ve vnitrozemí jsou početné pozoruhodné staré osady.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie