Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Boulou

Le Boulou

Le Boulou je klidná vesnice, termální lázně a lázně pro léčbu dýchacích cest. Lázně se nacházejí na jihu Francie, v regionu Languedoc – Roussillion a leží v nadmořské výšce 80 m. Le Boulou je situováno asi 20 km od moře, 8 km od Le Perthus, 18 km od Argeles-sur-Mer a 36 km od Canet-Plage.

Le Boulou nabízí veškeré služby v místě. V období července a srpna je návštěvníkům k dispozici bazén. Jsou zde k dispozici obchody, potraviny, restaurace a kasino. V Le Boulou se můžete věnovat tenisu, petance, rajtování a rybaření. Le Boulou je vhodným místem pro dovolenou zejména pro ty, kteří mají rádi turistiku a cesty na horském kole.

Pod languedockým sluncem od Camargue po pobřeží Vermeille vyrostla velká centra thalassoterapie. Terapeutické vlastnosti mořské vody, řas a mořského bahny spojené s lékařskými zkušenostmi přináší konkrétní odpověď na civilizační nemoci, jako jsou alergie nebo stres. Prvotřídní centra vybavená nejen bazény s mořskou vodou, vířivkami a masážními sprchami poskytují efektivní kúry a péči.

Tipy na výlety
Pouhé 2 km od Le Boulou je jezero St Jean de Corts a asi 20 km od obce se nachází pláž. V okolí Le Boulou vede řada turistických cest a stezek pro túry na horském kole.

Perpignan je ekonomická a kulturní metropole Roussillonu. Památky věhlasné katalánské minulosti, tradice a nesčetné krásy tohoto města ohlašují nedaleké Španělsko. Při návštěvě města určitě nevynechejte prohlídku Paláce mallorských králů (13. století), katedrály sv. Jana s reliéfem v katalánském barokním stylu, měšťanských domů a křížovou chodbu s hřbitovem Campo Santo z 14. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie