Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Jean du Gard

St Jean du Gard

Město St Jean du Gard se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Toto malé město leží na břehu řeky a je malým vláčkem spojené s Cevennen. St Jean du Gard je vzdálené 27 km od Ales, 60 km od Nimes a 70 km od Montpellier. St Jean du Gard nabízí návštěvníkům muzeum a pamětihodnosti. V St Jean du Gard jsou k dispozici veškeré služby v místě včetně kina.

Městečko leží na známé silnici Corniche des Cévennes. Silnice vede po okraji soutěsky Gorges du Tarn a je z ní nádherný výhled. Původně byla vybudována Ludvíkem XIV. při pronásledování Camisardů, místních protestantských rebelů, kteří počátkem 18. století tvrdě bojovali za svou náboženskou nezávislost. V St.-Jean-du Gard je zajímavé muzeum věnované zdejšímu životu – Musée des Vallées Cévenoles.

V okolí St Jean du Gard je mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu a také široká nabídka různých sportovních aktivit. Skvělým cílem výletů je například bambusová zahrada v Anduze (14 km od St Jean du Gard). V Anduze je také možnost hrát tenis či minigolf a věnovat se rajtování.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie