Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Jean du Gard

St Jean du Gard

Město St Jean du Gard se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Toto malé město leží na břehu řeky a je malým vláčkem spojené s Cevennen. St Jean du Gard je vzdálené 27 km od Ales, 60 km od Nimes a 70 km od Montpellier. St Jean du Gard nabízí návštěvníkům muzeum a pamětihodnosti. V St Jean du Gard jsou k dispozici veškeré služby v místě včetně kina.

Městečko leží na známé silnici Corniche des Cévennes. Silnice vede po okraji soutěsky Gorges du Tarn a je z ní nádherný výhled. Původně byla vybudována Ludvíkem XIV. při pronásledování Camisardů, místních protestantských rebelů, kteří počátkem 18. století tvrdě bojovali za svou náboženskou nezávislost. V St.-Jean-du Gard je zajímavé muzeum věnované zdejšímu životu – Musée des Vallées Cévenoles.

V okolí St Jean du Gard je mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu a také široká nabídka různých sportovních aktivit. Skvělým cílem výletů je například bambusová zahrada v Anduze (14 km od St Jean du Gard). V Anduze je také možnost hrát tenis či minigolf a věnovat se rajtování.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie