Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Connaux

Connaux

Connaux je malá vesnice ležící na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Vesnice se nachází 20 km od Orange, 30 km od Avignon, 40 km od Nîmes a od letiště je vzdálena 58 km. Connaux je vhodným místem pro dovolenou těch, kteří mají rádi klidnou přírodu a pěší výlety.

V Connaux jsou k dispozici veškeré služby v místě. V létě se návštěvníci mohou věnovat kánoím a kajaku v Collias (26 km od Connaux). Connaux je skvělým výchozím bodem pro prohlídky Languedoc a Provence.

Tip na výlet
Město Orange stojí za to navštívit pro jeho obdivuhodný římský odkaz. Zdejší vítězný oblouk a divadlo patří mezi nejskvostnější římské monumenty na světě. Orange ležící v údolí řeky Rhône na bývalé římské cestě via Agrippa bylo, a stále je branou mezi severem a jihem.

Na severovýchod od Orange je Vaison-la-Romaine, okouzlující město s úctyhodnou historií. Archeologické vykopávky zde odhalily části římského města, které se pyšnilo bazilikou, lázněmi a divadlem s místy k sezení vytesanými do skály.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie