Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Connaux

Connaux

Connaux je malá vesnice ležící na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Vesnice se nachází 20 km od Orange, 30 km od Avignon, 40 km od Nîmes a od letiště je vzdálena 58 km. Connaux je vhodným místem pro dovolenou těch, kteří mají rádi klidnou přírodu a pěší výlety.

V Connaux jsou k dispozici veškeré služby v místě. V létě se návštěvníci mohou věnovat kánoím a kajaku v Collias (26 km od Connaux). Connaux je skvělým výchozím bodem pro prohlídky Languedoc a Provence.

Tip na výlet
Město Orange stojí za to navštívit pro jeho obdivuhodný římský odkaz. Zdejší vítězný oblouk a divadlo patří mezi nejskvostnější římské monumenty na světě. Orange ležící v údolí řeky Rhône na bývalé římské cestě via Agrippa bylo, a stále je branou mezi severem a jihem.

Na severovýchod od Orange je Vaison-la-Romaine, okouzlující město s úctyhodnou historií. Archeologické vykopávky zde odhalily části římského města, které se pyšnilo bazilikou, lázněmi a divadlem s místy k sezení vytesanými do skály.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie