Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Montréal

Montréal

Malé město Montréal se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Malé město ležící 80 km od moře, je vzdáleno 20 km západně od Carcassonne. Město Montréal je známé mimo jiné díky svému hokejovému týmu. V Montréal je také krásné jezero.

V Montréal jsou k dispozici veškeré služby v místě. Můžete se zde věnovat například tenisu či rybaření. Město je obklopeno krásnou krajinou. V okolí Montréal je množství krásných míst, která stojí za návštěvu. Montréal je báječným místem pro rekreaci celé rodiny.

Tipy na výlety
Montréal je ideálním výchozím bodem k početným výletům krásnou krajinou, protože je zde množství turistických stezek.

K vyhledávaným turistickým zastávkám Languedoc-Roussillonu se na úpatí pohoří Montagne Noire řadí historické město Carcassonne. Kolem této prestižní lokality nelze projít bez povšimnutí. Dokonce i vyznavači prázdnin u moře pobývající v Gruissanu nebo Fleury d´Aude, přímořských letoviscích v blízkosti Narbonnu, se nechávají unést zdejší historií.

Uprostřed panenské přírody departementu Aude, cest brázdících vinohrady, se na vrcholcích kopců vypínají katarské zámky z 12. století a početné románské kláštery. Severněji, v nadmořské výšce 800 metrů, odhaluje pohoří Montagne Noire podivuhodnou krajinomalbu a také významné kulturní dědictví – hluboké kaňony, okrově a červeně zbarvené břehy jezer, ale také sklárny, manufaktury, vesničku knih Montolieu a středověké vesnice, které připomínají bohatou a pohnutou minulost tohoto departementu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie