Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sardan

Sardan

Vesnička Sardan se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Sardan je malá obec, která leží 14 km od Sommieres, 40 km od Nimes a 50 km od Montpellier. Sardan je situován v krásném prostředí, a je vhodným místem pro výlety do okolí. V létě je návštěvníkům k dispozici písečná pláž, vzdálená 45 km od Sardan. Veškeré služby jsou k dispozici v Sommieres (14 km).

Tipy na výlety
Šarmantní město Uzes se nachází v blízkosti akvaduktu Pont du Gard. Městu dominují středověké věže z dob vévodství, věž Fenestrelle (12. století), která je kulturní památkou kopírující styl italských kampanil, a věže někdejší radnice. Toto biskupské, konzulární a vévodské město prožilo zlatý věk v 18. století a od té doby září bohatstvím svého architektonického dědictví.

Departement Gard je rozdělen na tři oblasti:
- vedlejší hřebeny pohoří Cévennes s městem Ales, které je výchozím místem k výletům do údolí
- metropole Nimes s významným antickým dědictvím a protestantskými pamětihodnostmi a samozřejmě impozantní římský akvadukt Pond du Gard zařazený mezi světové dědictví UNESCO
- bažinatá oblast Camargue, která je domovem unikátní a chráněné fauny.

V jižní části Nimes protíná někdejší římská stezka spojující Itálii se Španělskem La Via Domitia křovinaté oblasti „garrigue“ provoněné tymiánem a levandulí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie