Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Portiragnes

Portiragnes

Portiragnes je letovisko nacházející se 13 km jižně od Béziers, 15 km od Cap d´Agde, 80 km od Montpellier. Tato poklidná vesnice leží v regionu Languedoc - Roussillion. Specifikem Portiragnes jsou domy postavené z čedičů. V Portiragnes se konají různé zábavy a býčí zápasy. Obec je obklopena krásnou přírodou.

V Portiragnes je řada pamětihodností a pozoruhodné prehistorické pozůstatky. Jsou zde k dispozici veškeré služby v místě včetně diskotéky a muzea. V Portiragnes se konají různé společensko-zábavní akce. Portiragnes nabízí také nejrůznější sportovní příležitosti.

V létě se zde návštěvníci mohou věnovat plachtění (je zde i škola plachtění), tenisu, rajtování a rybaření. V okolí Portiragnes se nachází pozoruhodně velká přírodní rezervace.

Tipy na výlety
Canal du Midi, který se táhne v délce 241 kilometrů z Toulouse až do středozemního Séte či Agde, je monumentálním technickým a architektonicky mistrovským dílem. Tento kanál byl duchovním dítětem vládního úředníka Pierra-Paula Riqueta.

Montpellier
Tato metropole Languedoc-Roussillonu se silnou akademickou tradicí v současnosti představuje kulturní, vědeckou a uměleckou křižovatku. Nejstarší část města se nazývá Ecusson. Památné činy Ludvíka XIV. připomíná Vítězný oblouk. Náměstí Place de la Comédie, kterému vévodí budova opery (19. století), sahá až k nové čtvrti Antigone.

Béziers
Kolébkou města Béziers se díky své poloze stala akropole St. Nazaire, která se tyčí více než 70 metrů nad řekou Orb. Tvář města a jeho okolí proměnil koncem 19. století rozmach vinařství. V současné době se pestrý lokální život točí zejména kolem vína, rugby a srpnové koridy.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie