Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Canet Plage

Canet Plage

Canet Plage se nachází na jihu Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Canet Plage je rušné letovisko přímo u moře, které se nachází v bezprostřední blízkosti města Perpingnan, a svým návštěvníkům nabízí řadu kulturních aktivit. Konají se zde početné koncerty, folklórní večery a večerní zábavy.

V Canet Plage je k dispozici supermarket, potraviny, pekařství, boutique a další obchody. Nachází se zde také banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, kino a muzeum. V Canet Plage je i půjčovna kol. Návštěvníci mohou využít také vyhřívaný krytý bazén a thalassoterapii.

Terapeutické vlastnosti mořské vody, řas a mořského bahna spojené s lékařskými zkušenostmi přináší odpověď na civilizační nemoci, jako jsou alergie nebo stres. Prvotřídní centra vybavená nejen bazény s mořskou vodou, vířivkami a masážními sprchami poskytují efektivní kúry a péči.

V Canet Plage se nachází písečná pláž v délce 8 km a šířce do 100 m. Je zde také sportovní přístav, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet potápění, plachtění či vodní lyžování. Canet Plage dále nabízí minigolf a možnost rybaření. Canet Plage je vhodné pro rodinnou rekreaci.

Tipy na výlety
V okolí Canet Plage vede množství cyklistických cest. Přilehlé jezero Canet je domovem růžových plameňáků a dalších vzácných živočišných druhů.

V St Cyprien je golfové hřiště s 18 jamkami a možnost zahrát si tenis (6 km od Canet Plage). Languedoc-Roussillon si již dokázal získat mnoho přívrženců malého bílého míčku. V oblasti Langedoc-Roussillon se nachází 21 golfových hřišť, z nichž některá vlastní turistickou infrastrukturu na vysoké úrovni.

Perpignan je hlavním správním střediskem francouzského Katalánska se silným španělským vlivem. S historickými kořeny sahajícími až do hrabství Barcelona a království Aragon a Mallorca asi není překvapením, že se Roussillon často cítí být spíše španělským než francouzským regionem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie