Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Capestang

Capestang

Capestang je malé město v srdci vinařské oblasti Languedoc. Nabízí řadu pamětihodností, například klášterní kostel či zámek. Za návštěvu určitě stojí také národní park Haut Languedoc. V okolí Capestang je řada turistických cest. Capestang je ideálním také pro milovníky rybaření.

Tip na výlet
Canal di Midi je 300 let stará vodní cesta, která spojuje Atlantik a Středomoří. Canal di Midi je monumentálním technickým a architektonicky mistrovským dílem. Kanál se táhne v délce 241 kilometrů z Toulouse až do středozemního Séte či Agde. Tento kanál byl duchovním dítětem vládního úředníka Pierra-Paula Riqueta. Práce začaly v roce 1667 a většinu finančí zajišťoval právě Riquet.

Turisty čeká plavba po evropských kanálech a řekách s nasáváním chuti regionů a fakultativními zájezdy do atraktivních míst. Romantická plavba, najíždění do starých plaveních komor, zastávky u historických míst, galerií s místními víny, sýry, olivami, suvenýry, vyjížďky na kolech, procházky, výlety, rybaření – to vše patří k romantické plavbě. Život na pohodlných hausbótech se stane nezapomenutelným zážitkem.

Narbonne
Někdejší metropole narbonnské Galie a následně sídlo vizigótských králů. Arcibiskupské město odhaluje svým návštěvníkům podobu nefalšovaného středomořského městečka, vinařského centra a dopravní křižovatky. Místní muzea ukrývají vzácné kousky, zejména římské malby. K příjemným vycházkám lákají stinné bulváry, kanál nebo břehy řeky Robine.

Béziers
Kolébkou města Béziers se díky své poloze stala akropole St. Nazaire, která se tyčí více než 70 metrů nad řekou Orb. Tvář města a jeho okolí proměnil koncem 19. století rozmach vinařství. V současné době se pestrý lokální život točí zejména kolem vína, rugby a srpnové koridy.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie