Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Port Leucate

Port Leucate

Port Leucate leží na hranici oblasti Aude a východních Pyrenejí. Rušné letovisko ležící přímo u moře se nachází asi 30 km od Perpignan a 45 km od Narbonne. Poměrně živý přístav je velmi dobré výchozí místo pro výlety do vnitrozemí oblasti Languedoc - Roussillion, kde se nachází bohaté přírodní a historické dědictví.

Veškeré služby mají turisté k dispozici v místě. Návštěvníci zde najdou dlouhé písčité pláže a sportovní přístav. Sportovně založení turisté zde nepřijdou zaručeně zkrátka. Mají zde možnost zahrát si tenis či minigolf. Okolí je protkáno cyklistickými stezkami. Nachází se zde zábavní park a nudistická pláž je vzdálena pouhých 6 km.

Oblast Lví zátoky je charakteristická poměrně stálými západními větry od Atlantiku podél Pyrenejí, což vytváří ideální podmínky zejména pro ctitele windsurfingu. Pro děti je příjemné si hrát na vyhřátých písečných plážích, jejich rodiče zase uvítají, že mořské dno klesá poměrně pozvolna. Příjemnou změnou jsou případné výlety od moře do vysokohorských partií Pyrenejí, jak ve Španělsku, tak i v Andoře a Francii.

Kiteboarding
V blízkosti se nachází rybník Leucate, který je splavnými kanály spojen s mořem (otevřené od 15. 03. do 15. 09.). Většina větrem postižených nadšenců si pod touto lokalitou představí především Leucate. Tato oblast však nabízí mnoho dalších nedaleko vzdálených lokalit. Nejznámější lokalitou je bezesporu jezero Leucate. Na jezeře se nachází několik míst vhodných na ježdění. Na severu jezera hned pod silnicí vedoucí do Leucate (v horním cípu jezera) je velice pěkné místo, které je viditelné ze silnice. Autem se dá zajet až k vodě, je zde několik travnatých ploch. Pobřeží je zde travnaté s malými ostrůvky a mělčinami. Přímo v městečku Port Leucate je odbočka doprava na parkoviště. Toto místo je travnaté s malou mělkou lagunou, naproti najdete vlek na wake.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie