Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Seignalens

Seignalens

Vesnice Seignalens se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Malá vesnice leží asi 15 km východně od Mirepoix, 50 km severo-východně od Foix a 55 km od letiště Carcassonne. Seignalens je vhodným místem zejména pro ty, kteří rádi jezdí na horském kole a milují pěší turistiku.

Seignalens nabízí půjčování horských kol. V Seignalens se bude líbit také milovníkům rybaření. V okolí Seignalens vede množství turistických cest. Přibližně 15 km od Seignalens se nachází jezero Bombel.

Languedoc-Roussillon je směsicí středomořských kultur a civilizací, v níž se podepsaly římské, arabské a keltské vlivy. Jak dokazují zdejší historická města a prastaré vesnice, tento region je typický také svým silným sepjetím s tradicemi a zvyky, které místní obyvatelé s láskou dodržují. Montpellier, Nîmes, Carcassone, Narbonne, Béziers, Perpignan podobně jako Uzés, Beaucaire či Elne. Mnoho přímořských měst tohoto regionu staví na odiv bohaté kulturní a historické dědictví.

K oblíbeným turistickým zastávkám Languedoc-Roussillonu se na úpatí pohoří Montagne Noire řadí starobylé město Carcassonne. Jistě jeho návštěvu uvítají a rádi se nechají unést historií i milovníci prázdnin u moře pobývající v Gruissanu nebo Fleury d´Aude, přímořských letoviscích v blízkosti Narbonnu.

Carcassonne vzniklo před více než 2 tisíci lety a v současné době se řadí k nejúžasnějším pomátkám dochovaným z období středověku a je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho současný půdorys byl vytvořen v 13. století. Nejmohutnější opevnění v Evropě zvané „Cité“ tvoří dva prstence hradeb. Nejcennějšími klenoty těchto hradeb je brána Porte Narbonnaise a hrad Château Comtal, (v jehož útrobách se ukrývá muzeum opevnění).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie