Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Seignalens

Seignalens

Vesnice Seignalens se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Malá vesnice leží asi 15 km východně od Mirepoix, 50 km severo-východně od Foix a 55 km od letiště Carcassonne. Seignalens je vhodným místem zejména pro ty, kteří rádi jezdí na horském kole a milují pěší turistiku.

Seignalens nabízí půjčování horských kol. V Seignalens se bude líbit také milovníkům rybaření. V okolí Seignalens vede množství turistických cest. Přibližně 15 km od Seignalens se nachází jezero Bombel.

Languedoc-Roussillon je směsicí středomořských kultur a civilizací, v níž se podepsaly římské, arabské a keltské vlivy. Jak dokazují zdejší historická města a prastaré vesnice, tento region je typický také svým silným sepjetím s tradicemi a zvyky, které místní obyvatelé s láskou dodržují. Montpellier, Nîmes, Carcassone, Narbonne, Béziers, Perpignan podobně jako Uzés, Beaucaire či Elne. Mnoho přímořských měst tohoto regionu staví na odiv bohaté kulturní a historické dědictví.

K oblíbeným turistickým zastávkám Languedoc-Roussillonu se na úpatí pohoří Montagne Noire řadí starobylé město Carcassonne. Jistě jeho návštěvu uvítají a rádi se nechají unést historií i milovníci prázdnin u moře pobývající v Gruissanu nebo Fleury d´Aude, přímořských letoviscích v blízkosti Narbonnu.

Carcassonne vzniklo před více než 2 tisíci lety a v současné době se řadí k nejúžasnějším pomátkám dochovaným z období středověku a je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho současný půdorys byl vytvořen v 13. století. Nejmohutnější opevnění v Evropě zvané „Cité“ tvoří dva prstence hradeb. Nejcennějšími klenoty těchto hradeb je brána Porte Narbonnaise a hrad Château Comtal, (v jehož útrobách se ukrývá muzeum opevnění).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie