Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lodeve

Lodeve

Město Lodeve leží v regionu Languedoc - Roussillion. Lodeve je malé město, které leží 70 km od moře a je vzdálené 58 km severo-západně od Montpellier a 59 km jiho-východně od Millau. Lodeve je známé díky krásné přírodě - kotlina, přírodní zátoky, jeskyně a archeologická stanoviště.

Lodeve je navštěvované zejména pro unikátní přírodní krásy a archeologická místa, které nabízí. Jsou zde k dispozici veškeré služby včetně kina a milovníci historie tu najdou množství pamětihodností. Lodeve nabízí možnost koupání v bazénu. Je vhodným místem pro pěší turistiku, horskou turistiku a výlety na horských kolech. Je zde i půjčovna horských kol. V Lodeve se můžete věnovat rybaření, plachtění či koupání v bazénu.

Tipy na výlety
Přibližně 7 km od Lodeve je jezero Salagou, které nabízí možnost přírodního koupání a vodní sporty. Languedocké pobřeží nabízí mnoho písečných pláží a moderních a tradičních přímořských letovisek s bohatou nabídkou ubytování a nejrůznějších zábavních aktivit.

Západně se nalézá tradiční vinařské město Béziers, které se zapsalo do hisotrie hrůznou epizodou z katarského období – vojenskou operací zvanou Sac de Béziers.

Montpellier je nejen hlavní město Languedoc-Roussillonu, ale také jeho ekonomickou, univerzitní a kulturní křižovatkou. Toto město, založené v 10. století, dnes patří k nejrušnějším a nejrychleji se rozrůstajícím městům v jižní Francii. Zdejší starobylá lékařská fakulta a univerzita stále přitahují množství studentů

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie