Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cabestany

Cabestany

Cabestany je malé město ležící na jiho-západním cípu Francie. Cabestany nabízí veškeré zázemí potřebné ke strávení pohodové dovolené. Oblíbené je mimo jiné místní fitness-centrum. V létě se návštěvníci mohou věnovat vodním sportům v 9 km vzdáleném Canet en Roussillon. Návštěvníci Cabestany si jistě rádi užijí možnosti, které nabízí písečná pláž (10 km od Cabestany). Cabestany je oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou.

Tip na výlet

Perpignan
– ekonomická a kulturní metropole Roussillonu se rozprostírá v srdci zemědělské nížiny pouhých 11 km od mořského pobřeží. Věhlasné památky katalánské minulosti a tradice tohoto města ohlašují nedaleké Španělsko.
Co při návštěvě nevynechat:
Palác malorských králů (13. století), katedrálu sv. Jana s reliéfem v katalánském barokním stylu, meštanské domy a křížovou chodbu s hřbitovem Campo Santo ze 14. století.

Památky antického Říma, hrady středověkých katarů, moderní architektura i starobylé vesnice - to vše představuje region Languedoc – Roussillion, který spojuje vonící Provence a žhavé Katalánsko. Při toulkách po tomto regionu na návštěvníky čeká rozmanité množství možností – koupání v moři, lyžování, horská turistika až po poznávání nejrůznějších pamětihodností.

Stará města jako Séte, Agde nebo Perpignan byla v sedmdesátých letech rozšířena na rekreační centra a byla k nim zřízena početná, moderní rekreační střediska. Všechna tvoří společně širokou nabídku zábavních a sportovních možností. Nejznámějším územím Languedoc je Camargue, chráněné přírodní území s volně žijícími koňmi. Ve vnitrozemí jsou početné pozoruhodné staré osady.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie