Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Vigan

Le Vigan

Městečko Le Vigan se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Languedoc - Roussillion. Le Vigan leží na úpatí Cevennen. Malé město Le Vigan leží 80 km od Nîmes, 60 km od Milau, 17 km od Ganges, 35 km od Mont Aigual. Le Vigan má ideální polohu pro exkurze do okolí, je skvělým místem pro milovníky turistiky. Le Vigan nabízí také možnost sjíždění řeky.

V Le Vigan jsou k dispozici veškeré služby v místě. Je zde muzeum a kino. V létě je Le Vigan vhodné zejména pro výlety do krásného okolí, ale také zde můžete provozovat tenis či rajtování. Řeka Hérault nabízí výborné podmínky pro kánoe a kajak.

Tipy na výlety
Pohoří Les Cevennes se nachází severozápadně od univerzitního přímořského města Montpellier. Pohoří charakterizuje divoká příroda s nepřeberným množstvím zajímavých výletů a čistých kamenitých řek, ve kterých se lze koupat. Kraj je zaplaven vinicemi rodící víno, které patří k nejlepším na světě.

Pohoří Les Cevennes a jeho okolí patřilo v historii starověku ke Galii, která byla osídlena mimo jiné i pohanskými Kelty. Po nich přišli Římané v čele s Gaiem Juliem Caesarem a po nich zase germánští Frankové, kteří dali jméno celé Francii. Setkáte se zde s mnoha zajímavými místy, kamennými menhiry, unikátními přírodními scenériemi a protestantskými kostely, které jsou pozůstatkem středověkého hnutí protestantů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie