Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Palavas les Flots

Palavas les Flots

Palavas les Flots se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Město Palavas les Flots leží 60 km od Nîmes, 12 km od Le Grande Motte, 10 km od Montpellier. Letovisko je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Palavas les Flots každého uchvátí jedinečnou atmosférou staré středomořské rybářské vesnice, kde stojí za vidění krásný kostel sv. Petra s mozaikou. Návštěvníkům poskytuje osada veškeré služby v místě, je zde muzeum, kino a kasino. Dále také Palavas les Flots poskytuje sportovním nadšencům tenis, rybaření a vyjížďky na koních v oblasti rybníků.

Pláže v Palavas les Flots jsou několik kilometrů dlouhé, písčité nebo oblázkové. Ani uprostřed léta tam nejsou davy lidí. Je zde také sportovní přístav s majákem. V Palavas les Flots se můžete věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění), vodnímu lyžování a kánoím. Na moři pluje spousta lodí, surfaři na paraglidu (místo plachty mají paraglide) předvádějí své kousky – salta a skáčou.

Tipy na výlety
V dosahu několika desítek kilometrů najdete mnoho hezkých míst: vinařské oblasti, středověká městečka i antické památky, laguny s plameňáky a polodivokými černými býky a bílými koni.

Hlavní město Languedoc-Roussillonu a departementu Hérault – Montpellier, je ekonomickou, univerzitní a kulturní křižovatkou. O necelých 10 kilometrů dále nabízí languedocké pobřeží mnoho písečných pláží a moderních (přístav Camargue, La Grande Motte) a tradičních (Le Grau du Roi, Palavas, Frontignan) přímořských letovisek s bohatou nabídkou ubytování a zábavních aktivit. Západně se nalézá tradiční vinařské město Béziers, které se zapsalo do historie hrůznou epizodou z katarského období – vojenskou operací zvanou Sac de Béziers. Podle slavné katarské lokality Minerve byla pojmenována zvlněná oblast s nádhernou přírodou ležící mezi departementy Hérault a Aude – Minervois.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie