Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Palavas les Flots

Palavas les Flots

Palavas les Flots se nachází v regionu Languedoc - Roussillion. Město Palavas les Flots leží 60 km od Nîmes, 12 km od Le Grande Motte, 10 km od Montpellier. Letovisko je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Palavas les Flots každého uchvátí jedinečnou atmosférou staré středomořské rybářské vesnice, kde stojí za vidění krásný kostel sv. Petra s mozaikou. Návštěvníkům poskytuje osada veškeré služby v místě, je zde muzeum, kino a kasino. Dále také Palavas les Flots poskytuje sportovním nadšencům tenis, rybaření a vyjížďky na koních v oblasti rybníků.

Pláže v Palavas les Flots jsou několik kilometrů dlouhé, písčité nebo oblázkové. Ani uprostřed léta tam nejsou davy lidí. Je zde také sportovní přístav s majákem. V Palavas les Flots se můžete věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění), vodnímu lyžování a kánoím. Na moři pluje spousta lodí, surfaři na paraglidu (místo plachty mají paraglide) předvádějí své kousky – salta a skáčou.

Tipy na výlety
V dosahu několika desítek kilometrů najdete mnoho hezkých míst: vinařské oblasti, středověká městečka i antické památky, laguny s plameňáky a polodivokými černými býky a bílými koni.

Hlavní město Languedoc-Roussillonu a departementu Hérault – Montpellier, je ekonomickou, univerzitní a kulturní křižovatkou. O necelých 10 kilometrů dále nabízí languedocké pobřeží mnoho písečných pláží a moderních (přístav Camargue, La Grande Motte) a tradičních (Le Grau du Roi, Palavas, Frontignan) přímořských letovisek s bohatou nabídkou ubytování a zábavních aktivit. Západně se nalézá tradiční vinařské město Béziers, které se zapsalo do historie hrůznou epizodou z katarského období – vojenskou operací zvanou Sac de Béziers. Podle slavné katarské lokality Minerve byla pojmenována zvlněná oblast s nádhernou přírodou ležící mezi departementy Hérault a Aude – Minervois.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie