Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Belvéze

Belvéze

Belveze je malá vesnice, která se nachází 32 km jiho-západně od Carcassone, 17 km severo-západně od Limoux, v regionu Languedoc – Roussillion na jihu Francie. Belveze je oblíbené místo zejména pro milovníky hor a přírody a je navštěvované zejména pro unikátní možnost exkurze v Pyrenejích a v propastech Aude.

Z Belveze se také často jezdí na návštěvy celé řady romantických zámků. Jsou zde k dispozici veškeré služby v místě včetně lékaře a krytý bazén ke koupání. Belveze je oblíbeným místem těch, kteří mají rádi turistiku, sport i historii.  Návštěvníci zde mají možnost hrát tenis a rybařit. V okolí Belveze se nachází množství turistických cest.

Tipy na výlety
Carcassonne, dnes největší a nejpůsobivější středověkou citadelu v Evropě, opevnili Římané, avšak znali ji už Keltové. V tomto sugestivním městě se každoročně koná Festival de la Cité od 8. 7. a vrcholí 14. července na Den dobytí Bastily slavnostním ohňostrojem.

Navštívíte-li Languedoc-Rousillion, můžete tak zkombinovat příjemný pobyt s koupáním v moři s celou řadou výletů do hor (Pyreneje). Na své si tu tedy přijdou jak milovníci letní relaxace u moře, tak i vysokohorské turistiky či cykloturistiky. Velkým lákadlem je i blízkost věhlasné francouzské oblasti Provence.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie