Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Belvéze

Belvéze

Belveze je malá vesnice, která se nachází 32 km jiho-západně od Carcassone, 17 km severo-západně od Limoux, v regionu Languedoc – Roussillion na jihu Francie. Belveze je oblíbené místo zejména pro milovníky hor a přírody a je navštěvované zejména pro unikátní možnost exkurze v Pyrenejích a v propastech Aude.

Z Belveze se také často jezdí na návštěvy celé řady romantických zámků. Jsou zde k dispozici veškeré služby v místě včetně lékaře a krytý bazén ke koupání. Belveze je oblíbeným místem těch, kteří mají rádi turistiku, sport i historii.  Návštěvníci zde mají možnost hrát tenis a rybařit. V okolí Belveze se nachází množství turistických cest.

Tipy na výlety
Carcassonne, dnes největší a nejpůsobivější středověkou citadelu v Evropě, opevnili Římané, avšak znali ji už Keltové. V tomto sugestivním městě se každoročně koná Festival de la Cité od 8. 7. a vrcholí 14. července na Den dobytí Bastily slavnostním ohňostrojem.

Navštívíte-li Languedoc-Rousillion, můžete tak zkombinovat příjemný pobyt s koupáním v moři s celou řadou výletů do hor (Pyreneje). Na své si tu tedy přijdou jak milovníci letní relaxace u moře, tak i vysokohorské turistiky či cykloturistiky. Velkým lákadlem je i blízkost věhlasné francouzské oblasti Provence.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie