Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Maussane les Alpilles - informace o obci

Malá vesnice Maussane les Alpilles se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Provence. Maussane les Alpilles leží jen 9 km severovýchodně od Arles, 20 km jižně od Avignon a 82 km od Marseille. Maussane les Alpilles je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Maussane-les-Alpilles, rodiště provensálského básníka Fréderica Mistrala, nabízí návštěvníkům řadu zajímavých sportovních i kulturně společenských aktivit. Veškeré služby jsou k dispozici v místě, je zde diskotéka, muzeum a řada pamětihodností. V létě se zde konají početná vystoupení, je zde amfiteátr a býčí zápasy. V létě mohou návštěvníci využít možnost koupání v bazénu, tenisové kurty, golfové hřiště, rajtování a rybaření.

Tipy na výlety
Velice zajímavým zážitkem je vandrování masivem Alpilles. V okolí Maussane les Alpilles je množství turistických cest. Jsou zde vhodné podmínky pro horskou turistiku.

Arles - Vyšplhejte až do nejvyšší řady římského amfiteátru a budete mít vynikající panoramatický výhled na Arles a pře terakotové střechy a okrové zdi jeho budov až k řece Rhône. Ohromná Arénes Romaines z prvního století, kde se nyní konají býčí zápasy či festivaly. Byla kdysi místem gladiátorských zápasů.

Přírodní rezervace Camargue - Tento přenádherný, rozlehlý mokřad, tvořený deltou řeky Rhône je krajinou vlnící se trávy modrých lagun. Historie a tradice této obdivuhodné divočiny, dnes chráněné jako oblastní přírodní park, jsou zachyceny v Centre de Ginés v Pont-de-Gau, nedaleko Stes.-Marie-de-la-Mer, a v Musée Camarguais na jihozápad od Arles, což je muzeum věnované životu v Camargue. Je umístěné na přestavěném ranci a zároveň hlavní centrum tohoto oblastního parku. Zde získáte informace ohledně pěších túr a vyjížděk na koni či o rančích přebudovaných na stylové hotely a restaurace.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie