Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Barbentane - informace o městě

Historické kamenné městečko Barbentane s větrným mlýnem a věží je téměř součástí předměstí Avignonu. Leží na soutoku řek Rhony a Durance. Tato mimořádná poloha zanechala stopy minulosti na vývoji této středověké vesnice. Nachází se nedaleko Avignonu (10 km), asi 30 km od Arles a 50 km od Nimes.

Romantická vesnička oplývá řadou zajímavých pamětihodností, z nichž za pozornost určitě stojí věž „Anglica“, kostel z 12. století a zámek Barnetane. Na místě jsou k dispozici veškeré služby včetně nočního klubu, což zajisté uvítají zejména mladší či aktivnější návštěvníci.

Nechybí zde půjčovna kol a horských kol. Sportovní nadšenci si zde mohou užít mimo tenisu a golfu také výlety horkovzdušným balónem. V bezprostředním okolí se nachází množství turistických cest státními lesy „Montagnette“ a je zde také dostatečná síť stezek pro túry na horském kole.

Tip na výlet
Avignon – město, které si za své sídlo zvolili středověcí papežové. Dodnes zde stojí Papežský palác, důkaz jejich obrovského vlivu. V dnešní době je toto město prosperujícím kulturním centrem, které každé léto ožívá hudebním a divadelním festivalem. Centrem festivalu je Place de l´Horloge s gotickou věží, orlojem a rušnými kavárnami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie