Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Garde - informace o městě

Středověké město La Garde se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jiho-východě Francie. La Garde se nachází 3 km od Grand Var, 8 km od Toulon a 11 km od Hyeres. V La Garde jsou k dispozici veškeré služby v místě.

La Garde je ideálním místem pro milovníky historie a památek, mohou zde navštívit pamětihodnosti a muzeum. V La Garde se bude líbit také milovníkům turistiky. Asi 5 km od La Garde se nachází pláž.

La Garde je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. V okolí La Garde je velké množství nejrůznějších turistických cest. Cílem výletů může být La Crau nebo Le Pradet, případně Toulon a Hyeres.

Tipy na výlety

Důstojné a starobylé Hyeres je nejúctyhodnějším a nejižněji položeným letoviskem na Azurovém pobřeží. I přes rychlé rozšiřování přímořských čtvrtí, si Hyeres uchovává své kouzlo a je velmi žádanou kulisou pro filmová dramata odehrávající se v období „belle époque“.

V okolí města lze připomenout několik turistických zajímavostí, jako například Opatství v Saint-Savin sur Gartempe vzdálené zhruba 109 km, Katedrála Bourges - asi 87 km a Slobozia asi 163 km.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie