Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Les Sablettes - informace o letovisku

Letovisko Les Sablettes se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Les Sablettes leží jihovýchodně od La Seyne sur Mer, 10 km od Toulon. V Les Sablettes se mohou návštěvníci věnovat řadě sportovních i kulturních aktivit. Les Sablettes je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

V Les Sablettes jsou k dispozici veškeré služby v místě, je zde muzeum, kino a řada pamětihodností. V Les Sablettes se mohou návštěvníci věnovat mimo jiné potápění, plachtění a kánoím. Mezi další sporty, které lze v Les Sablettes provozovat patří tenis a rybaření. Pozoruhodný je krajinný park Parc Paysager des Sablettes.

Tipy na výlety

Les Sablettes je vhodným výchozím bodem pro výlety do okolí. Z Les Sablettes se pořádají také výlety návštěvníků na moře. Například významný námořní přístav Toulon ležící v hlubokém přírodním přístavu je vzdálen pouhých 10 km. Jeho nábřeží Quai de Stalingrad, přestavěné po válce, dnes lemují rušné obchody a kavárny. Směrem na sever se rozkládá staré město, malebné bludiště starobylých budov, včetně katedrály z 11. století.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie