Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sollies Pont - informace o městě

Město Sollies Pont najdeme na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Sollies Pont se nachází 20 km od Hyeres, 25 km od La-Seyne-sur-Mer, 30 km od Porquerolles. Sollies Pont není přímo u moře, přesto nabízí řadu aktivit, kterým se turisté v létě rádi věnují. Sollies Pont poskytuje řadu sportovních možností. Sollies Pont je ideální výchozí bod pro prozkoumávání údolí.

Za vidění v Sollies Pont stojí kaple Les Laugiers a Sainte-Christine. V Sollies Pont jsou k dispozici obchody, potraviny, restaurace a kino. V létě se mohou návštěvníci Sollies Pont věnovat mimo jiné hraní tenisu, návštěvě golfového hřiště nebo rajtování. Sollies Pont je také vhodným místem pro rybaření. V okolí Sollies Pont je mnoho turistických cest.

Tip na výlet

Estérel Massif je krajinou ostrých útesů a zalesněných roklí na Azurovém pobřeží. Působivá silnice se vine na okraji srázu borovými lesy podél útesů a akvamarínových zátok. Zastavte se u Poinde de l´Esquillon, odkud je nádherný výhled na Středozemní moře, Estérel Massif a útesy poloostrova Cap Roux.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie