Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gassin - informace o letovisku

Vesnice Gassin se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Gassin leží přibližně 2 km od světoznámého St.-Tropez. Veškeré služby jsou k dispozici v St.-Tropez, kde jsou také obchody, obchodní centrum, potraviny a restaurace. Gassin má klidnou slunnou polohu, je ideálním výchozím místem pro výlety do okolí. Asi 700 m od Gassin je k dispozici písečná pláž. Nabízí se zde i možnost koupání v bazénu. Gassin je vhodným místem pro klidnou dovolenou.

Starobylá vesnice Gassin si dodnes uchovala svůj typický provensálský ráz. Spletité uličky jsou propojené schodišti. Kolem kostela a středověké pevnosti se choulí jeden proti druhému kamenné domy. V některých uličkách jsou stále k vidění zbytky opevnění. Z náměstí Barris se otevírá pohled na záliv Saint Tropez a zátoku Cavalaire.

Z Gassin je ideálním cílem výletu St.-Tropez s jeho provinčními ulicemi a uměleckou atmosférou, je zde množství kulturních i sportovních příležitostí. Za vidění v St Tropez stojí také kouzelný přístav jachet. Část přístavu v St.-Tropez možná vypadá jako typická nedotčená rybářská vesnice. Toto město má však dnes už zcela jiné ambice.

Město Saint Tropez, klenot Azurového pobřeží, se stalou živoucí legendou. Původně rybářský přístav je dnes místem, kam se sjíždějí celebrity z celého světa, kotví zde luxusní jachty a plachetnice. Ve zdejších barech, restauracích a nočních klubech se život nikdy nezastavuje.

I přes záplavy turistů si Azurové pobřeží zachovává svůj půvab a své místo. Přístavy jsou plné obrovských jachet, skvělé restaurace, noční kluby a kasina se starají o kvalitní jídlo a zábavu. Toto pobřeží však nabízí mnohem více.

Zdejší muzea jsou plní moderního umění z velké části vytvořeného právě zde a světově proslulí jazzoví hudebníci hrají za hvězdnatých nocí v římských amfiteátrech. Možná ale nejsilnějšími jsou ty nejprostší radosti – úžasně modré moře, borovicemi stíněné pláže a panoramatické vyhlídky z vrcholků útesů, vůně levandule a mimózy, a terakotové vesnice usazené v malebné hornaté krajině, jen několik málo kilometrů ve vnitrozemí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie