Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Saturnin d'Apt - informace o obci

Vesnice St Saturnin d'Apt se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Provence. Leží 17 km severně od Gordes, 20 km severně od Fontaine de Vaucluse, 65 km od Aix en Provence. St Saturnin d'Apt nabízí návštěvníkům různé sportovní aktivity a možnost koupání v bazénu.

Návštěvníci se zde mohou věnovat mimo jiné hraní tenisu a rybaření. Turisté mohou také vyzkoušet plachtění v Apt, kanoistiku ve Fontaine de Vaucluse nebo jízdárnu v Roussillon. Okolí St Saturnin d'Apt je jako stvořené pro všechny milovníky pěší turistiky a horských kol.

Tipy na výlety
Apt je malé městečko tvořící centrum přírodního národního parku pohoří Grand Lubéron. V Maison du Parc v Aptu můžete zhlédnout videoukázky či získat informace o zdejších pěších túrách, přírodě a vegetaci.

Malebná vesnice Gordes se krčí pod nádherným zámkem z 16. století, ve kterém se nachází výstava současného umění.

Fontaine-de-Vaucluse se rozkládá poblíž soutěsky, u jejíhož úpatí vyvěrá pramen řeky Sorgue. V zimě a na jaře tryská tento pramen z hlubokého podzemí do hluboké (až 300 metrů) tmavě zelené tůně. Právě tady Petrarca složil mnoho ze svých sonetů Lauře.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie