Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ceyreste - informace o obci

Klidná vesnice Ceyreste se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Ceyreste je malá vesnice nacházející se 35 km od Marseille a 40 km od Toulon, 4 km od Careste je La Ciotat ležící přibližně 5 km od moře a písečných pláží. V Ceyreste jsou k dispozici veškeré služby. V La Ciotat (4 km od Ceyreste) se nachází sportovní přístav, návštěvníci se zde mohou věnovat například vodnímu lyžování, tenisu, rajtování a golfu.

Tipy na výlety 

Z Ceyreste se mohou turisté vydat na mnoho výletů do okolní přírody i měst, například do Marseille či Toulon. Toulon je významný námořní přístav. Směrem na sever leží staré město, malebné bludiště starobylých budov, včetně katedrály Ste.-Marie Majeure z 11. století, přebudované v 17. století. Musée de la Marine přibližuje dlouhou a rušnou námořní historii tohoto města.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie