Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Cyr sur Mer - informace o letovisku

Letovisko St Cyr sur Mer se rozkládá v regionu Azurové pobřeží, na jiho-východě Francie. Letovisko je vzdálené asi 8 km od La Ciotat, 10 km od Bandol a 24 km od Toulon. St Cyr sur Mer poskytuje návštěvníkům všechny klasické letní možnosti.

Návštěvníci se zde mohou věnovat koupání, vodním i jiným sportům, pěší turistice a cyklistice. V létě středisko St Cyr sur Mer poskytuje návštěvníkům možnost koupání v zátoce, mohou také navštívit aquapark Aqualand. V St Cyr sur Mer se nachází také sportovní přístav. Návštěvníci si zde mohou vyzkoušet potápění a plachtění. Nechybí zde ani škola plachtění.

V St Cyr sur Mer jsou pro hosty k dispozici veškeré služby v místě. V obci najdete také kurty pro tenis. V místě je také půjčovna horských kol a půjčovna člunů. Okolí St Cyr sur Mer nabízí mnoho cyklistických cest. St Cyr sur Mer je vhodným místem pro klidnou letní dovolenou u moře.

Díky svému přepychu, čisté azurové vodě a skvělému podnebí si Francouzská riviéra neboli Azurové pobřeží vysloužila jedinečné postavení mezi nejelegantnějšími světovými rekreačními středisky. Po 2. světové válce se díky Brigitte Bardotové a dalším začínajícím herečkám stalo symbolem nového Azurového pobřeží město St. Tropez.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie