Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Robion - informace o obci

Stará vesnice Robion se nachází pod úpatím Malého Luberonu v Provence uprostřed úrodné krajiny. Robion najdete asi 5 km východně od Cavaillon a 20 km jižně od Avignon. V Robion nabízejí různé sportovní i kulturní aktivity.

Návštěvníci zde mohou hrát tenis či petanku. V prázdninových měsících se tu koná hudební a divadelní festival pod širým nebem v krásných antických kulisách divadla uprostřed zeleně, kde je i vynikající akustika.

Na hlavním náměstí stojí vedle románského kostela původní kašna, obklopená šesti ohromnými platany. V horní části lemují ulice staré solidní domy a lze si zde všimnout i zbytků hradeb, které kdysi obklopovaly vesnici.

Robion je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a jízdy na horském kole. V této oblasti se nachází množství turistických cest a možností pro túry na horském kole.

Tip na výlet
Městečko Cavaillon leží na křižovatce strategických cest. Při procházce jeho starou čtvrtí uvidíte památky z různých epoch: jednu z nejhezčích synagog v Evropě z 18. stol. s židovským muzeem, katedrálu s klášterem z 12. stol., římský oblouk z 1. stol. Na závěr procházky si vyjděte uprostřed města na pahorek St Jacques s pěkným výhledem nebo si projděte tržiště hýřící všemi barvami a vůněmi.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie