Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Castellet - informace o obci

Středověká vesnice Le Castellet se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Le Castellet leží 45 km od Marseiile, 25 km od Toulon, 23 km od Bandol, 7 km od Saint Cyr sur Mer. Le Castellet se nachází na vyvýšeném místě, které poskytuje návštěvníkům pěkný výhled do okolní krajiny. Le Castellet se nachází v pěkné přírodě, je ideálním místem pro klidnou dovolenou.

V Saint Cyr sur Mer (7 km od Le Castellet) se mohou návštěvníci věnovat vodním i jiným letním sportovním aktivitám. Přibližně 20 km od Le Castellet, ve Frégate, je k dispozici golfové hřiště.

Tip na výlet

Toulon – významný námořní přístav Toulon leží v hlubokém přírodním přístavu. Nábřeží Quai de Stalingrad, přestavěné po válce, dnes lemují rušné obchody a kavárny. Směrem na sever je staré město, malebné bludiště starobylých budov, včetně katedrály z 11. století. Námořní muzeum přibližuje rušnou námořní historii tohoto města.

Centrum Var je nazývané zelená Provence pro svoji  zalesněnou kopcovitou krajinu protkanou řekami, kaňony a vodopády, nad nimiž se tyčí vesnice s historickými skvosty.  Nejlépe poznáme krajinu při cyklistickém výletu. Srdcem departementu vede 22 cyklistických okruhů mezi vesnicemi a vinicemi  s větším či menším převýšením.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie