Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Aups - informace o obci

Aups je středisko, které leží v oblasti Provence-Alpes-Côte d'Azur, 60 km od mořského pobřeží a 80 km od lyžařských areálů. Přesto se Aups nachází v typickém středomořském pásmu, které zaručuje příznivé počasí po celý rok. Díky svému přepychu, čisté modré vodě a skvělému podnebí si Francouzská riviéra neboli Azurové pobřeží vysloužila jedinečné postavení mezi nejelegantnějšími světovými rekreačními středisky.

Aups je hezké městečko se zachovalou částí hradeb, branami a věží. Vesnice usazená v malebné hornaté krajině, jen několik málo kilometrů od mořského pobřeží svým jedinečným umístěním poskytuje svým návštěvníkům také krásy vnitrozemí, k nimž se řadí především vůně bylin a levandule, mimózy a borovic. Provence, země levandulových polí a olivových hájů, provoněných svahů a úrodných údolí je opěvována především díky všem těmto přírodním krásám.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie