Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Mandrier - informace o městě

Malé město St Mandrier najdeme na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. St Mandrier se nachází v centru poloostrova, 9 km jiho-východně od La Seyne sur Mer a 15 km jižně od Toulon. Toto příjemné letovisko se hodí pro letní dovolenou.

St Mandrier nabízí řadu pamětihodností, které stojí za vidění. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. V St Mandrier se mohou návštěvníci mimo jiné věnovat řadě sportovních aktivit, zejména vodním sportům. Mezi aktivity, kterým se turisté zde mohou věnovat, patří potápění, plachtění a kánoe. St Mandrier se hodí mimo jiné také pro rybaření. Návštěvníci zde mohou využít sportovní přístav.

Zajímavost

Na písčité šíji, spojující La Seyne Sur Mer s mysem St Mandrier, byl ve 20. letech minulého století vystavěn resort Tamaris. V roce 1952 dostal architekt Fernand Pouillon za úkol válkou zničený resort zrekonstruovat – rozhodl se vytvořit elegantní, příjemný komplex pro návštěvníky, s důrazem na pěší zóny. Na začátku 21. století tu byl vytvořen park o rozloze 7,5ha – stavba je považována za jednu z nejdůležitějších v oblasti Provence Alps – Cote d´Azur.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie