Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Raphaël - informace o letovisku

Letovisko Saint Raphaël ležící na Azurovém pobřeží je situováno na úpatí pohoří Estérel, 4 km východně od Fréjus. Původně rybářský přístav se proměnil v dnešní městečko s kvalitní infrastrukturou moderního lázeňského střediska. Hýčkat své tělo můžete i v místním centru thalassoterapie.

V Saint Raphaël se mohou návštěvníci věnovat vodním i jiným sportům, mezi ty méně obvyklé patří skoky padákem. V Saint Raphaël je k dispozici pláž, návštěvníci se mohou koupat v moři, bazénu nebo zátokách. Četné malebné zátoky členitého pobřeží jsou skryté v červených skalách. Nádherné scenérie červených skal, zelené vegetace a modrého Středozemního moře poskytují ideální místo pro příjemně strávenou rodinnou dovolenou.

Tip na výlet

Kouzelné přístavní městečko Fréjus s bohatou historií se nachází na Azurovém pobřeží mezi Cannes a St. Tropez. Letovisko má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout. Nechte se zlákat k návštěvě místní ZOO, úžasného aquaparku nebo ke koupání na 11 km dlouhé písečné pláži. Také milovníci historie si přijdou na své, nachází se zde několik opravdu obdivuhodných staveb (amfiteátr, římské divadlo, akvadukt).

Výhodná poloha letoviska umožňuje řadu výletů i do vzdálenějšího okolí jako je Saint Tropez, Cannes nebo vesnička Moustiers Sainte Marie s přehradou Sainte Croix a kaňonem Verdon (asi 90 km). Možnost jedinečného koupání ve skalnatých zátokách pohoří Esterel.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie