Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Vallier - informace o obci

Historická vesnice St Vallier se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. St Vallier leží v nadmořské výšce 730 m a je vzdálené 38 km od Antibes, 50 km od Nice a 53 km od Vence. St Vallier je vhodným místem pro klidnější dovolenou.

St Vallier nabízí mnoho zajímavých míst, který stojí za vidění, ať už architektonická díla či přírodní krásy. K dispozici jsou veškeré služby v místě včetně dětského hřiště. Návštěvníci se zde věnovat různým sportům jako je tenis, rajtování a rybaření. Zajímavým zážitkem v St Vallier je honitba a také jeskyňářství.

Tipy na výlety

Okolí St Vallier je vhodné pro turistiku, neboť je zde mnoho turistických cest. Například nedaleké Gréolieres – je horská oblast s velkým množstvím atraktivních cyklotras v nadmořské výšce kolem 1 600 m a překrásnými přírodními scenériemi.

Antibes
Poloostrov Cap d´Antibes zůstává jedním ze skutečně mimořádných koutů na Azurovém pobřeží, jehož modernistické i exotické vily z období belle-époque a pohádkové hotely jsou diskrétně ukryty ve zdejší husté vegetaci. Samotné Antibes jsou starobylým městem ležícím naproti Nice přes zátoku Baie des Anges. Nad přístavem se nachází staré město, bludiště úzkých ulic s jedním z nejlepších trhů regionu.

Nice
V tomto obdivuhodném městě se snoubí záplava muzeí s množstvím parků, fontán a palem. Nice se skládá ze tří zcela odlišných částí: Vieux Nice, staré město a přístav, poitalštěné a velmi osobité, vznosný střed města z 19. století za Promenade des Anglais a elegantní Cimiez, tyčící se nad městem ze severu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie