Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fabregas - informace o letovisku

Rekreační obec Fabregas se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jiho-východě Francie. Fabregas leží 10 km od Toulon, 3 km od La Seyne sur Mer, kde jsou k dispozici i veškeré služby. V Fabregas se mohou návštěvníci věnovat řadě vodních i jiných sportů.

Letovisko se nachází přímo u moře, je zde krásná zátoka ke koupání. V létě návštěvníci jistě ocení možnost koupání v zátoce, ale také potápění, plachtění a vodní lyžování. Návštěvníci se zde mohou věnovat také minigolfu.

Tipy na výlety

Okolí Fabregas je vhodné pro milovníky pěší turistiky a jízdy na horském kole. Asi 10 km od Fabregas je vzdálen Toulon – významný námořní přístav. Nábřeží Quai de Stalingrad, přestavěné po válce, dnes lemují rušné obchody a kavárny. Směrem na sever se táhne staré město tvořící malebné bludiště starobylých budov.

Příroda a lidé vytvořili v Provence nádherné krajiny a hluboce zakořeněné tradice. Zde zasadili Řekové 600 let př. n. l. první francouzskou vinici a zavedli umění vína. Dnes se pokračovatelé této tradice – červená, růžová a bílá provensálská vína – pěstují v této středomořské půdě, jejíž charakter je stejně silný a robustní jako zdejší vinaři. Provensálský vinohrad, který zkrášluje mnoho význačných a prestižních lokalit, představuje pro příznivce příjemného životního stylu báječné místo k poznávání.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie