Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Trayas - informace o obci

Klidná vesnice Le Trayas se nachází v regionu Azurové pobřeží, na jihovýchodě Francie. Le Trayas leží 10 km od Agay, 21 km od Saint Raphael, 23 km od Fréjus, 23 km od Cannes. V Le Trayas jsou k dispozici veškeré služby. Často se zde konají různé koncerty.

V okolí Le Trayas je pro návštěvníky k dispozici písečná pláž a mnoho příležitostí pro vodní i jiné sporty. Nedaleko Le Trayas, v Agay, je také sportovní přístav, kde se návštěvníci mohou věnovat potápění a plachtění. Asi 10 km od obce se také mohou věnovat tenisu, golfu a rajtování.

Zajímavým zážitkem je také plavba lodí a objevování Esterel a Callanques . V okolí Le Trayas je mnoho turistických cest a cest pro túry na horském kole vhodných pro turisty a cykloturisty. Le Trayas je vhodným místem pro klidnou dovolenou.

Tipy na výlety

Estérel Massi je krajinou ostrých útesů a zalesněných roklí. Je to unikátní pruh zatím nedotčené přírody na Azurovém pobřeží. Působivá silnice na okraji srázu se vine borovými lesy podél útesů a akvamarínových “calanques” (zátok). Z Agay ležícího v překrásném zálivu si můžete udělat pěší túru přes Cap du Dramont do Le Dramont, kde americké mednotky v roce 1944 vybudovaly předmostí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie