Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Théoule sur Mer - informace o letovisku

Mezi Saint-Raphael a La Napoule, na výběžku l´Ésterel - v kraji červených skal, leží v krásné oblasti plné palem, cypřišů a oleandrů Théoule sur Mer. Proslulé letovisko Théoule sur Mer se nachází na jiho-východě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Théoule sur Mer je vzdálené 10 km od Cannes, 25 km od St Raphael, 50 km od Nice, 67 km od St Tropez a přibližně 71 km od Monaco.

Théoule sur Mer se nachází v krásné přírodě a nabízí unikátní panoramatický výhled k ostrovům Lerin a na podhůří Alp. Středisko nabízí mnoho sportovních i kulturních aktivit. Théoule sur Mer je vhodným místem pro klidnou rodinnou dovolenou, protože zde najdete veškeré služby v místě. Je zde k dispozici také půjčovna horských kol a člunů. V létě se v Théoule sur Mer konají týdenní provinční trhy a národopisné slavnosti.

V létě mohou návštěvníci Théoule sur Mer využít sportovní přístav. Sportovní nadšenci se zde mohou věnovat potápění, plachtění, vodnímu lyžování, dále tenisu, golfu, rajtování, turistice a jízdě na horském kole. V okolí Théoule sur Mer je mnoho turistických cest.

Tipy na výlety

Letovisko je ideálním místem pro výlety do vnitrozemí, kde můžete navštívit městečka s řemeslnou výrobou (hrnčířství, výroba skla) - Vallauris a Biot, podívat se na výrobu parfémů v Grasse, navštívit Mouans-Sartoux se zámkem z 15. století nebo zůstat na pobřeží a navštívit Saint-Raphael, Fréjus, Cannes, Nice, Antibes a Marineland, Saint Tropez. Nebo se jet podívat do Monaca a navštívit zde např. staré město a knížecí palác, akvárium s oceánografickým muzeem, kasino Monte-Carlo a jeho zahrady s krásným výhledem nebo exotickou zahradu Fontvieille.

Azurové pobřeží je asi nejvyhlášenější rekreační lokalitou celé Francie. Azurové pobřeží nabízí rozlehlé písčité i oblázkové pláže, tradiční francouzskou kuchyni a nepřeberné možnosti pro výlety do okolí. V rámci své návštěvy Azurového pobřeží můžete zavítat i do legendárních měst Nice, Cannes či St. Tropez.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie