Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mandelieu - informace o letovisku

Letovisko Mandelieu se nachází na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Mandelieu je situováno při ústí řeky Saigne, na úpatí masivu Tanneron, 65 km od Monaco, 76 km od St Tropez., 8 km od Cannes. Mandelieu je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

V Mandelieu jsou k dispozici veškeré služby v místě. Zejména mladí lidé v Mandelieu zajisté ocení možnost navštívit diskotéku, noční klub či kasino. Mandelieu nabízí také pamětihodnosti. V létě návštěvníci Mandelieu jistě ocení písečnou pláž, sportovní přístav a možnost vodních i jiných sportů.

Milovníci moře a slunce ocení písečnou pláž a sportovní přístav, kde se mohou věnovat potápění či vodnímu lyžování. Mandelieu také nabízí golfové hřiště a tenisové kurty. V Mandelieu je také možno věnovat se rajtování. Okolí obce nabízí řadu turistických cest.

Tip na výlet

Cannes – je skvělé výchozí místo pro návštěvu riviéry a jedno z nejkouzelnějších jihofrancouzských měst. Je odtud dobrý přístup k nádherným místům ve vnitrozemí, jakými jsou Grasse a Mougins.

Z Cannes se můžete dostat lodí na poklidné ostrovy Îles des Lérins, ležící nedaleko v zátoce. Klášter na ostrově St.-Honorat kdysi ovládal většinu pobřeží. Ostrov Ste.-Marguerite je stále zalesněn. V 17. století byl ve zdejším vězení držen „Muž se železnou maskou“.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie