Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cavalaire sur Mer - informace o letovisku

Letovisko Cavalaire se nachází na jiho-západě Francie, v regionu Azurového pobřeží, na jihu Cote des Maures. Útulné středisko Cavalaire se nachází 25 km od Lavandou, 18 km od Ste Maxime, 18 km St. Tropez a asi 80 km od Cannes. Je to místo obklopené zalesněnými kopci, ležící přímo u moře. Cavalaire se svou písečnou pláží je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

Cavalaire a jeho okolí poskytuje návštěvníkům řadu sportovních i kulturních možností. V Cavalaire se konají oblíbené večerní zábavy. Jsou zde k dispozici supermarket, boutique, pošta, banka, restaurace, diskotéka, kasino, kino, lékárna a lékař. Funguje zde také půjčovna kol a horských kol. V Cavalaire najdete mnoho turistických cest.

V Cavalaire je písečná pláž v délce 4 km a zátoka ke koupání. Najdete zde také sportovní přístav, kde se návštěvníci mohou věnovat potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) a vodnímu lyžování. Asi 1 km od Cavalaire si mohou sportovní nadšenci zahrát tenis, 15 km od obce mají možnost rajtování (Grimaud), 18 km od obce si mohou zahrát golf (golfové hřiště s 18 jamkami je v Ste Maxime). Přibližně 18 km od Cavalaire, ve Ste Maxime je také aquapark, který ocení zejména děti. Okolí Cavalaire je vhodné pro výlety na kolech a horských kolech.

Tipy na výlety

V rámci své návštěvy Azurového pobřeží můžete zavítat i do legendárních měst Nice, Cannes či St. Tropez. St.-Tropez, až do poměrně nedávné doby malá rybářská vesnice, snadněji dostupná z moře než z pevniny, se stalo jedním z vyhlášených míst, díky kterým je Azurové pobřeží tak proslulé.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie