Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Besse sur Issole - informace o obci

Malá kouzelná vesnice Besse sur Issole se nachází v regionu Provence, na jiho-východě Francie. Besse sur Issole leží na břehu řeky, 18 km od Le Luc, 18 km od Brignoles a 40 km od Toulon. V Besse sur Issole se bude líbit zejména milovníkům turistiky.

Besse sur Issole se nachází v krásné přírodě, návštěvníkům nabízí zejména možnost věnovat se vodním sportům. V létě se jim mohou návštěvníci věnovat například v Hyeres (45 km od Besse sur Issole), kde mohou vyzkoušet potápění, plachtění (je zde i škola plachtění) či surfování. Asi 2 km od Besse sur Issole jsou k dispozici tenisové kurty. V obci jsou k dispozici potraviny a pekařství.

Tipy na výlety

Toulon – významný námořní přístav leží v hlubokém přírodním přístavu, umístěný mezi strmými kopci ověnčenými opevněním. Musée de la Marine přibližuje dlouhou a rušnou námořní historii tohoto města.

Hyeres – důstojné a starobylé město je nejjižněji položeným letoviskem na Azurovém pobřeží. Množství palem a maurské architektury propůjčuje zdejším širokým bulvárům z 19. století exotický ráz.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie