Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rayol Canadel - informace o obci

Rayol Canadel je malá vesnice na horské terase, ležící 8 km východně od Le Lavandou a 9 km západně od Cavalaire. Do Rayol Canadel je příjezd po dobře vybudovaných, kvalitních silnicích. Klidná vesnice Rayol Canadel je situována na jihovýchodě Francie, v regionu Azurové pobřeží. Rayol Canadel je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou.

Rayol Canadel nabízí veškeré zázemí a řadu pamětihodností. V Rayol Canadel jsou návštěvníkům k dispozici pláže, mohou se zde věnovat různým sportovním aktivitám. V Rayol Canadel se nachází písečná i skalnatá pláž. Návštěvníci Rayol Canadel se mohou věnovat potápění, plachtění či tenisu.

Tipy na výlety

V Le Lavandou je sportovní přístav (8 km od Rayol Canadel). Děti ocení návštěvu aquaparku La Mole, který je vzdálený 11 km.

Tři exotické a nádherné ostrovy Îles d´Hyéres jsou pozoruhodnou a chráněnou přírodní oblastí. Nesmí tam automobily, a tak jsou tyto ostrovy ideálním místem pro nenáročné procházky zdejší voňavou vegetací a koupání v průzračných vodách.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie